Бджільництво

Пересилання наших товарів здійснюється кур’єрськими службами Нова пошта, Делівері. Надається розстрочка.

Отже, ми раді вітати Вас!

Якщо ви відкрили нашу сторінку, значить ви завзятий бджоляр, а можливо тільки новачок. Завдяки Вашій праці, наша «дорога ненька Україна» протягом багатьох років, є однією з найбільших країн з виробництва та експорту меду в світі.

Наш інтернет магазин бджільництва, пропонує Вам придбати вулик Паливоди, вулик Лежак, багатокорпусний вулик, як оптом так, і в роздріб. Фото вуликів, які ви бачите в нашому магазині, зафіксували продукцію саме нашого виробництва.

Ми раді співпрацювати з Вами, обмінюватися зібраною нами інформацією, вислухати ваші пропозиції, розробляти і впроваджувати ваші ідеї, консультувати.

Наше підприємство спеціалізується з виробництва вуликів та їх комплектуючих з 2009р.

За цей час ми, враховуючи Ваші побажання, крок за кроком, модернізували наше виробництво виготовлення вуликів, за рахунок:

  • запуску на підприємстві нового обладнання для розпилу деревини, що дало можливість дотримуватися геометричної точності, як стандартних розмірів вуликів, так і розмірів вуликів за індивідуальним замовленням;
  • якісного просушування деревини, що відбувається у власних сушильних камерах, до 10% вологості. Сушка в камері виключає утворення тріщин в деревині і дошку не веде.

Для виготовлення вуликів, наше підприємство використовує сосну, але бажання замовника у нас в пріоритеті.

Ми завжди раді допомогти нашим новим клієнтам у виборі потрібних конструкцій вуликів, розібратися з їх комплектуючими. Ми працюємо над тим, щоб вчасно виготовити докомплектацію нестандартних вуликів, особливо в «палаючий» сезон бджолярів. Стабільна робота підприємства – це гарантія того, що якщо Вам необхідно буде, купити вулики, придбати додаткові комплектуючі до них, то у Вас не виникне проблем з невідповідністю розмірів або відсутністю необхідної продукції в наявності

Ми дорожимо своєю репутацією і своїми клієнтами.

Завдання нашого підприємства – удосконалити конструкції і .виробництво вуликів, до такої міри, щоб працюючи на пасіці, ви відчували і моральне, і матеріальне задоволення. Тому, за роки роботи у нас з’явилося багато постійних покупців не тільки в Україні, а й за її межами.

Пересилання наших товарів здійснюється кур’єрськими службами Делівері, Нова пошта. Оптовим покупцям допоможемо підібрати транспорт за допомогою диспетчерської служби.

Ми надаємо вам вибір варіанту оплати: післяплата, передоплата на банківський рахунок, готівковий розрахунок.